Wybierz oddział

XXI Małopolski Turniej Tenisa Stołowego 2023

4.12.2023

Jak wspaniale, że nasi zawodnicy Olimpiad Specjalnych - Małopolskie, trenujący tenisa stołowego znowu mogli rywalizować w zawodach rangi wojewódzkiej!
XXI Małopolski Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych 2023 odbył się 16 listopada w Słomnikach przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego (program "Małopolska Na Sportowo").
Oprawa zawodów: rytuał olimpijski, hymn i prezentacja drużyn, a także występ artystyczny uczniów z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Waganowicach wszystkich wprowadził w sportową atmosferę, dzięki której zawodnicy z 9 klubów OS Małopolskie rozegrali z wielką determinacją wiele meczów w swoich grupach startowych. Przy każdym stole emocji nie brakowało - każdy punkt był ważny, bo każdy marzył o zwycięstwie! Trudno było oderwać się od stołów, choć gulasz przygotowany przez Panie z Koła Gospodyń w Waganowicach chwilowo wstrzymał rywalizację sportową. Na szczęście mecze udało się ukończyć nad czym czuwali Sędzia Główny turnieju Radek Konieczny wraz z szefową Biura Zawodów Agnieszką Wiekierak-Wilk. W naszych zawodach najpiękniejsze jest to, że każdy daje z siebie wszystko i każdy zostaje za to nagrodzony. Oczywiście, miejsca są różne, ale dzięki temu motywacja do pracy i treningów wzrasta.
Dziękujemy: Województwo Małopolskie - za dofinansowanie zawodów; Dyrekcji Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Waganowicach oraz Dyrekcji Hali Sportowej w Słomnikach- za organizację zawodów, dzięki którym mogliśmy przeżywać niesamowite emocje, odczuwać ducha sportowego i budować więzi między zawodnikami Olimpiad Specjalnych! Do zobaczenia za rok!

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

DARCZYŃCA

Darczyńca

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.